O nas

Głównym profilem działalności firmy SPEC GRUPA jest hydroizolacja z zastosowaniem technologii wodoodpornych membran z tworzyw sztucznych dla obiektów budowlanych takich jak: dach, taras, fundament, innych. Wszędzie tam gdzie wymagany jest remont, renowacja, modernizacja starego pokrycia jak również wykonawstwo dla nowych obiektów; pomagamy zoptymalizować wybór technologii, materiałów i całościowo realizujemy powierzone zadanie. Świadczymy również usługi typowo serwisowe takie jak: konserwacja, przegląd, naprawa dachów z membrany, jak również uszczelnienia przejść instalacyjnych, technicznych membrany dachowej i innych pokryć.

Na terenie Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Siedlec i okolic oferujemy wynajem podnośnika koszowego i prace na wysokościach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasi klienci to duże firmy, czy instytucje, jak również osoby prywatne. Usługi przy użyciu podnośnika koszowego są nieodzowne przy pracach dekarsko - blacharskich, czy też montażowych na dużych wysokościach, oraz pielęgnowaniu zieleni. Podnośnik koszowy Specgrupa doskonale sprawdzi się również przy pracach związanych z konserwacją oświetlenia ulicznego, czy też montażu, oraz wyklejaniu reklam i bilbordów.

Wykonujemy wszystkie nasze usługi przy pomocy podnośnika koszowego na terenie Warszawy, Mińska Mazowieckiego i okolic w czasie, który jak najbardziej odpowiada Państwu, a także w taki sposób by zapewnić naszym klientom terminową i szybką realizację zlecenia. Podnośnik koszowy Specgrupa jest gotowy, aby zrealizować każde zlecenie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zrealizujemy zatem zlecenie w jak najdogodniejszym dla naszych Klientów terminie i w konkurencyjnych cenach!